Colaborare cu EthniCity: O Expoziție de Arte Vizuale in Parcul Central din Cluj

În perioada 19-21 mai, am avut privilegiul de a colabora cu @ethnicity.cluj pentru a aduce la viață o expoziție captivantă de arte vizuale. Membrii noștri au pus în aplicare creativitatea lor remarcabilă, creând desene uluitoare, care au fost apoi imprimante pe panouri de calitate.

Mai mult decât atât, atmosfera vibrantă a festivalului desfășurat în pitorescul Parc Central din Cluj Napoca a oferit un cadru perfect pentru expunerea acestor opere artistice. Echipa noastră a adus o notă personală intervenind cu pricepere peste printurile expuse, folosind markere pentru a aduce un plus de expresivitate și originalitate fiecărui desen.

Această colaborare a fost nu doar o demonstrație a talentului nostru colectiv, ci și o oportunitate de a contribui la frumusețea și diversitatea culturală a comunității noastre. Ne bucurăm să împărtășim această experiență cu voi și să vă invităm să explorați această expoziție plină de culoare și creativitate în inima Clujului.

         

Leave a comment